Informacje ogólne
  Rada Programowa
  Komitet Organizacyjny
  Program Konferencji
  Dla uczestników
  Referaty
  Warsztaty
  Uczestnicy
  Sponsorzy
  Patronat medialny
  Galeria zdjęć
  Bydgoszcz
  Kontakt



Lista uczestników Konferencji

1.Anna Abramowska
EBSCO-IPS Information Services Sp. z o.o.
2.Kazimierz Adamczyk
Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
3.Beata Antczak-Sabala
Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, EBIB
4.Barbara Barańska-Malinowska
Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
5.Pavol Batalik
SUWECO
6.Maria Błażejewska
Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania
7.Renata Borońska
Biblioteka Główna UTP
8.Maria Branicka
Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Rafineryjnego S.A
9.Halina Brzezińska-Stec
Biblioteka Uniwersytecka im.J.Giedroycia w Białymstoku
10.Ewa Brzozowska
Biblioteka Politechniki Białostockiej
11.Bożena Budrewicz
Biblioteka Politechniki Opolskiej
12.Wiesława Budrowska
Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu
13.Edyta Burczyk
Ovid Technologies - Wolters Kluwer Medical Research
14.Dorota Buzdygan
Biblioteka Politechniki Krakowskiej
15.Agnieszka Celej
Politechnika Warszawska
16.Hanna Celoch
Biblioteka Politechniki Lubelskiej
17.Barbara Chelt
Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
18.Tomasz Chmielak
Muzeum Historii Polskiw Warszawie
19.Beata Chrapczyńska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
20.Franciszek Chwalczyk
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
21.Lidia Ciecierska
Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
22.Lidia Derfert-Wolf
Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
23.Barbara Dixee
Knovel Corporation
24.Katarzyna Domańska
Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW Bydgoszcz
25.Beata Domosławska
Instytut Badań Literackich PAN, Pracownia Bibliografii Bieżącej w Poznaniu
26.Aneta Drabek
Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego
27.Radosława Dziubecka
ALEPH Polska Sp. z o.o.
28.Maciej Dziubecki
ALEPH Polska Sp. z o.o.
29.Elżbieta Edelman
Akademia Morska w Szczecinie
30.Małgorzata Furgał
Biblioteka Główna Politechniki Poznańskiej
31.Izabela Gajda
Biblioteka Politechniki Łódzkiej
32.Magdalena Gajewska-Marcinek
Biblioteka Politechniki Łódzkiej
33.Maria Garczyńska
Akademia Górniczo-Hutnicza. Biblioteka Główna
34.Dorota Gazicka-Wójtowicz
Centralna Biblioteka Geografii i Ochrony Środowiska. IGiPZ PAN
35.Jacek Głębocki
Splendor Systemy Informacyjne
36.Ewa Głowacka
Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
37.Piotr Gołkiewicz
Elsevier
38.Teresa Górecka
EBSCO Publishing
39.Marek Górski
Biblioteka Politechniki Krakowskiej
40.Magdalena Gutowska
Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Pile
41.Janina Halec
Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
42.Krzysztof Henne
Max Elektronik S.A.
43.Henryk Hollender
Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego
44.Anna Jakubiec
Biblioteka Politechniki Krakowskiej
45.Elżbieta Jankowska
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie - Biblioteka Główna
46.Alicja Jaroszuk-Antoniewska
Biblioteka Główna Politechniki Gdańskiej
47.Helena Juszczyk
Biblioteka Politechniki Krakowskiej
48.Krystyna Kalkowska
Biblioteka Główna Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu
49.Joanna Kapusta
Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania
50.Helena Karpińska
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Biblioteka Główna
51.Zofia Kasprzak
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Biblioteka Główna i Centrum Informacji Naukowej
52.Krystyna Kępczyńska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
53.Ewa Kicińska
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
54.Wanda Klenczon
Biblioteka Narodowa
55.Jacek Kornacki
Redakcja CEJSH, Polska Akademia Nauk
56.Jolanta Kosińska
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
57.Małgorzata Kowalska
Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
58.Halina Kozak
Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu
59.Mariola Kretek
Politechnika Śląska Biblioteka Główna
60.Magdalena Krynicka
Biblioteka Narodowa
61.Barbara Kubiak
Politechnika Bialostocka
62.Joanna Kukawska
Akme Archive
63.Ewa Lang
Biblioteka Politechniki Krakowskiej
64.Christopher Lazarz
Emerald Group Publishing Limited
65.Mirosława Lewandowska
Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
66.Grażyna Lipińska-Nowak
Uniwersytet Zielonogórski. Biblioteka Uniwersytecka
67.Jadwiga Lubaś
Biblioteka Główna Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie
68.Anna Łozowska
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie - Biblioteka Główna
69.Aaron Maierhofer
RefWorks
70.Hanna Majewska
PAN, PSJC
71.Marcin Majorkowski
SirsiDynix
72.Karolina Malamis
Politechnika Wrocławska, Biblioteka Głowna
73.Iwona Malka
Biblioteka Politechniki Łódzkiej
74.Szymon Matuszewski
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
75.Alicja Mielcarek
Arfido Spółka z o.o.
76.Piotr Mielcarek
Arfido Spółka z o.o.
77.Maria Międzybrodzka
Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
78.Maria Mikińska
Instytut Techniki Budowlanej
79.Wanda Milczewska
Uniwersytet Zielonogórski. Biblioteka Uniwersytecka
80.Dorota Mor
ABE Marketing / Ovid Technologies.
81.Beata Niedbalec
Biblioteka Główna Uniwersytetu Opolskiego
82.Marek Niezgódka
ICM Uniwersytet Warszawski
83.Hanna Nowicka
Biblioteka Główna. Politechnika Poznańska
84.Krzysztof Nowicki
Arfido Sp. z o.o.
85.Aleksander Nowiński
ICM Uniwersytet Warszawski
86.Ewa Okońska
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
87.Anna Osiewalska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie
88.Elżbieta Owczarczyk
Politechnika Warszawska
89.Jarosław Pacek
Instytut Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej UMCS w Lublinie
90.Alicja Paruzel
Biblioteka Główna Politechniki Częstochowskiej
91.Grzegorz Pietruszewski
Splendor Systemy Informacyjne
92.Stanisława Pietrzyk
Biblioteka Politechniki Lubelskiej
93.Magdalena Pilińska
Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu
94.Ewa Piotrowska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
95.Marzena Przybysz
Biblioteka Narodowa
96.Jolanta Przyłuska
Biblioteka Naukowa Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi
97.Grzegorz Racki
Instytut Paleobiologii PAN
98.Anna Radwańska
Główna Biblioteka Pracy i Zabezpieczenia Społecznego
99.Joanna Radzicka
Biblioteka Politechniki Krakowskiej
100.Mirosława Różycka
Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
101.Maria Rychlewska
Politechnika Śląska Biblioteka Główna
102.Jadwiga Sadowska
Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa, Uniwersytet Wrocławski
103.Marta Sadowska-Hinc
Biblioteka Główna Politechniki Warszawskiej
104.Michał Samol
Informa - Bibliotheca RFID
105.Teresa Skibicka
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
106.Halina Skrzypiec
Politechnika Śląska Biblioteka Główna
107.Elżbieta Skubała
Politechnika Łódzka Biblioteka
108.Jowita Sobiczewska
Biblioteka Główna Akademii Podlaskiej w Siedlcach
109.Krystyna Stenzel
Biblioteka Politechniki Łódzkiej
110.Michał T. Szczepański
Muzeum Historii Polski w Warszawie
111.Halina Szlejf
Politechnika Opolska
112.Jakub Szprot
ICM UW
113.Krzysztof Szubski
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
114.Dorota Szumilas
Biblioteka Narodowa
115.Katarzyna Szustka-Ostapowicz
Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy - Biblioteka Główna Województwa Mazowieckiego
116.Zyta Szymańska
Instytut Badań Literackich PAN
117.Krzysztof Szymański
Thomson Reuters Scientific - ISI
118.Dorota Tkaczyk
Biblioteka Politechniki Lubelskiej
119.Renata Tomaszewska
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Biblioteka Główna i Centrum Informacji Naukowej
120.Elżbieta Tomczak
Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
121.Elżbieta Traczykowska
Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
122.Edyta Trębicka
Biblioteka Główna Akademii Podlaskiej w Siedlcach
123.Dorota Ubysz
Główna Biblioteka Lekarska
124.Grażyna Urbaniak
Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
125.Elżbieta Usowicz
Biblioteka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
126.Marcin Werla
PCSS
127.Elżbieta Witkowska
Politechnika Wrocławska
128.Ewa Włostowska
Główna Biblioteka Lekarska
129.Barbara Wolnicka
Instytut Spawalnictwa
130.Renata Wójcik
Biblioteka Narodowa
131.Renata Zając
Biblioteka Główna Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
132.Małgorzata Zając
Biblioteka Naukowa Księży Jezuitów w Krakowie
133.Marcin Zapendowski
IBM Polska
134.Grażyna Zygmunt
Biblioteka Główna Uniwersytetu Szczecińskiego
135.Robert Żmijewski
3M Poland



Studenci - wolni słuchacze


1.Katarzyna Bąk Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
2.Bernadeta Firyn Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
3.Sandra Gwiaździńska Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
4.Bernardeta Iwańska-Cieślik Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii
UKW w Bydgoszczy - opiekun Koła Naukowego studentów
5.Radosław Janowski Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
6.Rafał Jurkowski Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
7.Marcin Karwowski Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
8.Natalia Kozłowska Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
9.Paulina Łapińska Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
10.Irmina Obermueller Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
11.Magdalena Polak Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
12.Katarzyna Pawlaczyk Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
13.Dominik Piotrowski Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
14.Katarzyna Rybka Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
15.Marta Sitarska Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
16.Milena Stałowska Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
17.Martyna Szumotalska Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
18. Ewelina Wieczorek Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
19.Paweł Wróblewski Instytut Informacji Naukowej i Bibliologii UMK
20. Łukasz Zając Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy
21. Milena Zalewska Katedra Informacji Naukowej i Bibliologii UKW w Bydgoszczy




Liczba odwiedzin: 85480



© 2008 Biblioteka Politechniki Krakowskiej,  Biblioteka Główna Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego